Spacer po obiekcie
Film promocyjny
Kamera on-line
Dziś: 80C Jutro: 30C

Pokoje

Serdecznie zapraszamy do pensjonatu Wielorybek Junior w Kątach Rybackich.

Budynek położony jest w bliskości Zalewu Wiślanego, nad którym można wędkować (po wykupieniu pozwolenia) lub skorzystać z atrakcji, jakie oferuje znajdująca się w pobliżu przystań wodna - można wypożyczyć łódkę, kajak, czy rower wodny.

W Kątach Rybackich oraz w  Sztutowie (jako jedynych miejscowościach na Mierzei Wiślanej) są wytyczone i oznakowane trasy Nornic Walking. Dzięki temu mogą Państwo w przyjemny sposób dbać o swoje zdrowie i kondycję
fizyczną, nawet podczas urlopu.

Po krótkim spacerze urokliwą, leśną ścieżką, możemy dotrzeć na plażę. A ponadto w okolice pensjonatu podjeżdżają busy elektryczne, którymi można bezpośrednio dojechać do plaży strzeżonej.

Pensjonat Wielorybek Junior to budynek 3 kondygnacyjny z windą z poziomu garaży. Oferuje 11 apartamentów, z których każdy jest dwu-pomieszczeniowy, o łącznej powierzchni ok. 38m2. Apartamenty posiadają aneks
kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Ponadto, w każdym apartament są 2 balkony (niektóre są łączone) 290cm x 160cm. Na terenie obiektu działa internet bezprzewodowy WIFI.

Wokół budynku znajduje się dużo zieleni, boisko sportowe oraz place zabaw dla dzieci. Naszym gościom dajemy do dyzpozycji garaże podziemne i naziemne miejsca postojowe. Budynek jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy na urlop do Kątów Rybackich!

Nasze pokoje

Apartament na 1. piętrze
Apartament skrajny na 2. piętrze
Apartament na 2. piętrze
Apartament dwupokojowy

Skontaktuj się z nami

STRONA GŁÓWNA  I  SPACER PO OBIEKCIE  I   OFERTA  | CENNIK  GALERIA  I  KONTAKT

Copyright 2017 © Agencja Reklamowa GABO s.c.
Materiały zawarte w stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane. statystyka